دستگاه پوز اسباب بازی که قادر به دیدن دنیای ماوراست

تمام فروش های بازار توسط گارانتی Sears Marketplace ما پشتیبانی می شود. 

دستگاه پوز اسباب بازی را که سفارش داده اید، در زمانی که انتظار دارید، دریافت کنید یا پول خود را پس بگیرید. حمل و نقل اصلی گنجانده شده است. محدودیت ها اعمال می شود.

لوازم جانبی بیش از 20 لوازم جانبی این مجموعه را تکمیل می‌کنند، از جمله انواع خواربارفروشی، سکه‌ها و صورت‌حساب‌های جعلی، و کارت اعتباری با قابلیت کشیدن انگشت.

بچه ها عاشق تقلید از بزرگسالان در زندگی خود با مجموعه اسباب بازی های صندوق دار نهایی خواهند بود! به شما اجازه می دهد از اوقات فراغت خود لذت ببرید و آنها می توانند تمام روز آن را بازی کنند.

دستگاه پوز اسباب بازی

ثبت نقدی: ایده آل برای استفاده به عنوان یک صندوقدار وانمود کننده برای بازی در رستوران یا اداره یک سوپرمارکت فروشگاه خرید کنید، بفروشید، برش دهید و بپزید.

این مجموعه ساعت ها بازی تخیلی و سرگرمی بی پایان را القا می کند!

?PLAY TO LEARN: مفهوم شمارش و تشخیص ارز را به فرزندان خود بیاموزید. این اسباب بازی برای آموزش کودکان به روشی سرگرم کننده و لذت بخش طراحی شده است، دکمه را فشار دهید و تجارت سرگرم کننده خانوادگی را شروع کنید!

مواد ایمن برای کودکان: صندوق پول از مواد با کیفیت و بادوام ساخته شده است و به طور گسترده مورد آزمایش قرار گرفته است تا اطمینان حاصل شود که استانداردهای ایمنی اسباب بازی ها را برآورده می کنند و 100٪ برای بچه ها ایمن هستند. کودکان نوپا این اسباب‌بازی را در دوران کودکی با آن‌ها بزرگ می‌کنند و در طول دوران کودکی الهام‌بخش سرگرمی و یادگیری هستند.

 ضمانت خدمات: ما با کیفیت ترین محصول و بهترین خدمات مشتری را به شما ارائه می دهیم. اگر شک دارید. فقط با ما تماس بگیرید، ما در عرض 24 ساعت به شما یک راه حل راضی خواهیم داد.