دکتری جوراب واریس فدو را برای درمان لکنت کودکان تجویز کرد

جوراب های فشرده در اندازه ها، طول ها و رنگ های مختلفی وجود دارند. آنها همچنین با قدرت های مختلف فشرده سازی در دسترس هستند.

پاهای شما اندازه‌گیری می‌شود تا ببینند چه سایز جوراب‌هایی نیاز دارید، و پزشک عمومی یا پرستارتان بررسی می‌کنند که مناسب باشند.

ممکن است لازم باشد آنها را روی هر دو پا یا فقط روی 1 پا بپوشید.

شما باید در طول روز جوراب واریس فدو خود را بپوشید و قبل از رفتن به رختخواب آن ها را در بیاورید. آنها را دوباره اول صبح بپوشید.

حداقل باید 2 جوراب یا 2 جفت جوراب به شما داده شود اگر آنها را روی هر دو پا می پوشید.

این بدان معنی است که می توانید 1 جوراب (یا جفت) را در حالی که دیگری در حال شستن و خشک شدن است بپوشید.

جوراب واریس فدو

جوراب های خود را با دست در دمای حدود 40 درجه سانتیگراد (دمای دست راحت) بشویید و دور از حرارت مستقیم خشک کنید.

پزشک عمومی پیشرفت شما را زیر نظر خواهد داشت. شما باید پاهای خود را دوباره اندازه گیری کنید و هر 3 تا 6 ماه یکبار جوراب هایتان را تعویض کنید.

اگر برای شرایطی که بر گردش خون شما تأثیر می گذارد جوراب های فشاری برای شما تجویز شده است، ممکن است لازم باشد آن را برای چندین سال یا در برخی موارد تا پایان عمر خود بپوشید.

جوراب های فشاری برای چیست؟

جوراب‌های فشرده‌ای به‌طور ویژه طراحی شده‌اند تا به ساق پا فشار وارد کنند و به حفظ جریان خون و کاهش ناراحتی و تورم کمک کنند.

اگر شرایطی دارید که باعث جریان خون ضعیف در پاهای شما می شود، ممکن است توسط پزشک عمومی شما تجویز شود، مانند:

از ایستادن یا نشستن طولانی مدت خودداری کنید و سعی کنید هر 30 دقیقه یکبار حرکت کنید. تمرینات ساده از بازگشت وریدی با بهبود گردش خون حمایت می کنند و می توانند به حفظ وزن سالم کمک کنند.

سعی کنید تمرینات ورید را چندین بار در روز معرفی کنید، آنها سیستم گردش خون شما را به حرکت در می آورند و سریع انجام می شوند.

ورزش: دراز کشیدن و راه رفتن بهتر از نشستن و ایستادن است: تا جایی که می توانید به اطراف حرکت کنید. موقعیت خود را بیشتر تغییر دهید. پاهای خود را بالا ببرید.

ورزش و ورزش: ده دقیقه تمرینات ساده را در برنامه روزانه خود برنامه ریزی کنید تا پمپ ماهیچه ساق پا را فعال کنید.

رژیم غذایی سالم: با داشتن یک رژیم غذایی متعادل وزن خود را حفظ کنید.