سفره یکبار مصرف شیشه ای که موجب افزایش عمر می شود

در حالی که خرید رومیزی برای مناسبت های مختلف، نوع پارچه استفاده شده نیز نقش مهمی در فرآیند تصمیم گیری دارد.

انواع مختلفی از مواد برای ساخت رومیزی استفاده می شود و برخی از آنها بسیار گران قیمت و ظریف هستند در حالی که برخی دیگر با مواد ارزانتر عمدتاً برای محافظت از میز ساخته می شوند.

سفره یکبار مصرف شیشه ای یا رومیزی ها با استفاده از پنبه، ساتن، پلی استر، وینیل، ابریشم و حتی پلاستیک ساخته می شوند. رومیزی که برای میز ناهارخوری استفاده می شود.

بوفه یا میز وسط معمولاً با طرح های زیبا و مواد گران قیمت درست می شوند در حالی که برای میز آشپزخانه یا فست فودها از رومیزی ساده پنبه ای، پلی استر و پلاستیکی یا حتی رومیزی یکبار مصرف استفاده می شود.

سفره یکبار مصرف شیشه ای

بافت پارچه ای که به عنوان رومیزی استفاده می شود نیز یکی از جنبه های مهم انتخاب رومیزی است. ما در وب سایت Elementry طیف گسترده ای از رومیزی ها را در رنگ ها و طرح های مختلف به مشتریان ارائه می دهیم که با مناسبت های مختلف کاملاً کار می کنند.

ایده خوبی است که مجموعه ای از رومیزی ها داشته باشید که برای رویدادهای مختلف به خوبی کار کنند. رنگ های اصلی که برای رومیزی استفاده می شود، سایه های مختلف سفید و بژ است.

برای مهمانی‌ها، معمولاً رومیزی‌های رنگارنگ مختلف در بالای رومیزی‌ها در رنگ‌های مختلف سفید با زاویه قرار می‌گیرند.

برخی از موارد مورد علاقه مهمانی‌ها شامل رنگ‌هایی مانند صورتی، قرمز، زرد، سبز، نارنجی، بنفش و آبی است زیرا این رنگ‌ها ظاهر می‌شوند و دکوراسیون را جذاب می‌کنند.

رومیزی ساده معمولاً برای انواع مناسبت‌ها، چه برای مهمانی‌های معمولی و چه برای شام‌های شیک، بهترین انتخاب است. توری برای شام های شیک رایج است و در رومیزی های میز برای مهمانی های شیک استفاده می شود.

انواع مختلفی از رومیزی ها وجود دارد که شامل طرح های گلدوزی، طرح های گلدار پارچه گلدار، طرح های استوک، راه راه، چک، چهارخانه و حتی طرح های پارچه شفاف است که همگی برای انواع مجالس محبوب هستند.

طرح های استفاده شده در رومیزی ها به نوع مهمانی بستگی دارد. طرح‌های گلدار و طرح‌های توری برای مهمانی‌های زنانه مانند مهمانی چای یا دوش عروسی عالی هستند، در حالی که مهمانی‌های کالج معمولی رومیزی با طرح‌های هندسی و طرح‌های چک دارند.