کاشی بین کابینتی خارجی با قیمت ارزان عرضه می گردد

کاغذ دیواری آشپزخانه بهتر است ازکاشی بین کابینتی خارجی قابل شستشو بین کابینت ها استفاده کنید

اگر از آن دسته افرادی هستید که به مواد طبیعی یا کابینت های طرح کاشی علاقه مند هستید، می توانید دیوار بین کابینت آشپزخانه را با کاغذ دیواری های طرح دار، طرح کاشی و طرح های سنگ های تزئینی، طرح های سنگی بپوشانید.

ظاهر و احساس یک سنگ یا کاشی واقعی را نمایش دهید همچنین بسیار ارزانتر است و می توانید هر از چند گاهی طرح کاغذ دیواری را تغییر دهید. به نظر می رسد که حفر و نصب کاشی و سنگ بسیار گران تر و زمان بر است.

کاغذ دیواری های جدید بسیار با کیفیت و قابل شستشو هستند و به راحتی با مواد شوینده و آب تمیز می شوند. اگر نگران گرمای گاز یا اجاق پشت دیوار گاز هستید، می توانید شیشه گرم شده را برای محافظت روی کاغذ دیواری نصب کنید.

کاشی

با این حال، بسیاری از کاغذ دیواری های بیرونی نیز در برابر حرارت مقاوم هستند، شما می توانید آنها را بسازید.

کاغذ دیواری برای خانهرای داشتن دکوراسیون زیبا در محیط آشپزخانه مهم ترین نکته این است که کاشی های آشپزخانه را به درستی انتخاب کنید و تا حد امکان از بین مدل ها و طرح های جدید که به اندازه کافی زیبا هستند انتخاب و خریداری کنید.

در حال حاضر مدل های بسیار متنوعی در بازار موجود است، بسته به اینکه فکر می کنید چه نوع برای محیط آشپزخانه خود می خواهید. زیرا آشپزخانه ها معمولا یکسان نیستند و هر کدام به نوع خاصی از کاشی نیاز دارند.

مهمترین و اصلی ترین ویژگی کاشی آشپزخانه عبارتند ازامروزه نسل جدیدی از کاشی ها تولید شده است که از نظر اجرا کاملاً متفاوت بوده و شامل نوعی کاشی چسب پلاستیکی یا شیشه ای است که به کاشی بین کابینتی معروف است.

و معمولاً برای اجرای سریع، منظم و دقیق می باشد. از چسب مخصوص استفاده می کنند.

کاشی های بین کابینتی معمولا در اندازه های استاندارد و نسبتا کوچک ساخته می شوند و شامل بسیاری از کاشی های ساده و طرح دار مانند کاشی های سه بعدی هستند که گزینه های خوبی برای استفاده در فضای بین کابینت ها هستند.